Apstiprina izmaiņas retranslācijas un apraides atļaujās

22.09.2016 11:11
Izdrukāt:

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 22. septembra sēdē apstiprināja grozījumus SIA „Latvijas Mobilais Telefons“ izsniegtajā retranslācijas atļaujā, papildinot retranslējamo programmu sarakstu ar vairākām programmām („Latvijas šlāgerkanāls“, „Mūzikas video“, „Kidzone“ un citas).

NEPLP apstiprināja grozījumus SIA „Baltcom“ izsniegtajā retranslācijas atļaujā, papildinot retranslējamo programmu sarakstu ar vairākām programmām („TVCI“, „KHL“, „RBK“, „Belarus 24“ un citas). NEPLP neapstiprināja programmu „Rossija 24“ un „RTR Planeta“ iekļaušanu retranslējamo programmu sarakstā, nosakot, ka iesniegumu izskatīšanas termiņš attiecībā uz šīm programmām tiek pagarināts.

NEPLP apstiprināja grozījumus SIA „L.A.T.“ izsniegtajā retranslācijas atļaujā, papildinot retranslējamo programmu sarakstu ar vairākām programmām („Lifenews“, „Kinoplus“, „Kinomedija“ un citas), kā arī izslēdzot no retranslējamo programmu saraksta programmu „Rossija 24“.

NEPLP apstiprināja grozījumus AS „Latvijas Neatkarīgā Televīzija“ izsniegtajā apraides atļaujā, kas paredz mainīt elektroniskā plašsaziņas līdzekļa juridisko adresi.