Atver pieteikumus uz konkursu „Par novadu televīzijas ziņu sižetu veidošanu 2016.gadā”

30.11.2015 12:52
Izdrukāt:

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 30.novembrī atvēra četrus saņemtos pieteikumus konkursam „Par novadu televīzijas ziņu sižetu veidošanu 2016.gadā“. NEPLP sēdē tika konstatēts, ka visi no iesniegtajiem pieteikumiem atbilst konkursa nolikuma prasībām un ir virzāmi vērtēšanai.

Ir saņemti četri pietiekumi – no SIA “Skrundas TV” (Kurzeme), SIA “Valmieras TV” (Vidzeme), SIA “Latgales Reģionālā televīzija” (Latgale), “SIA Televīzijas studija “TV Spektrs”” (Zemgale).

NEPLP 5.novembra sēdē izsludināja konkursu „Par novadu televīzijas ziņu sižetu veidošanu 2016.gadā“ un apstiprināja konkursa nolikumu. Konkursa mērķis ir pasūtīt ziņu sižetus no Latvijas novadiem sabiedriskā pasūtījuma realizācijai valsts SIA „Latvijas Televīzija“. Konkursa finansējums ir 244 259 eiro (t.sk. PVN).

Novadu TV ziņu sižeti tiek veidoti par Kurzemi, Zemgali, Vidzemi un Latgali (nodrošinot latgaliešu valodas lietošanu). Konkursa finansējums ir paredzēts kopumā 301 sižeta izveidei vidēji 2 minūšu garumā.

Konkursa uzvarētāji tiks noteikti ar NEPLP balsojumu ne vēlāk kā līdz 10.decembrim.