Informācija par NEPLP sēdi 1. jūnijā

01.06.2017 12:14
Izdrukāt:

Apstiprina sabiedriskā pasūtījuma izpildi aprīlī

NEPLP apstiprināja elektroniskā plašsaziņas līdzekļa AS “4.vara” (programma „Sportacentrs.com TV“) sabiedriskā pasūtījuma daļas izpildi šā gada aprīlī.  Saskaņā ar iesniegto tāmi un darbu nodošanas - pieņemšanas aktu aprīlī realizētie darbi tiks kompensēti 33 110 eiro apmērā.

Apstiprina grozījumus un anulē apraides atļaujas

NEPLP 1. jūnija sēdē anulēja elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim SIA “TVBC” izsniegto apraides atļauju un apstiprināja grozījumus SIA “Star TV Group” izsniegtajā apraides atļaujā, kuri saistīti ar komersanta īpašnieku un valdes sastāva izmaiņām.

Saņemts viens pieteikums konkursam par diasporas tematikas atspoguļošanu televīzijā

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ir saņēmusi vienu pieteikumu dalībai konkursā par televīzijas sižetu un raidījumu veidošanu par diasporas tematiku 2017.gadā. Konkursu NEPLP sadarbībā ar Ārlietu ministriju izsludināja šā gada 28. aprīlī un iesniegto pieteikumu vērtēšana notiks līdz šā gada 16. jūnijam.

Konkursa finansējums ir 23 tūkstoši eiro, tā mērķis ir atbalstīt Latvijas diasporas mītnes zemēs veidotu sižetu un raidījumu par diasporu sagatavošanu nolūkā padarīt tos pieejamus diasporai un Latvijas sabiedrībai Latvijas sabiedriskajos un komerciālajos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos un nodrošināt sagatavotā materiāla pieejamību interneta platformā.

Sižeti un raidījumi tiek veidoti izplatīšanai zemes apraides, satelīta, kabeļu, interneta un citos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos (televīzijās) laika posmā no 2017.gada 15.jūnija līdz 2017.gada 20.oktobrim Latvijas un ārvalstu elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kā arī citās raidīšanas platformās nolūkā sasniegt plašāku auditoriju gan Latvijā, gan diasporas mītnes zemēs. Atbilstoši nolikumam, plānoto sižetu un raidījumu saturs ir uzskatāms par sabiedrisko pasūtījumu.