Informācija par NEPLP sēdi 11.maijā

11.05.2017 21:02
Izdrukāt:

Groza konkursa nolikumu

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 11.maija sēdē apstiprināja grozījumus konkursa nolikumā “Televīzijas sižetu un raidījumu veidošana par diasporas tematiku 2017.gadā”. Saskaņā ar minētajiem grozījumiem tiek mainīts nolikuma punkts par finansējuma piešķiršanas kārtību, kā arī pagarināts pieteikumu iesniegšanas un izskatīšanas termiņš, nosakot, ka pieteikumi pretendentiem jāiesniedz līdz 2017.gada 1.jūnijam, bet iesniegtie pieteikumi jāizvērtē ne vēlāk, kā līdz 2017.gada 16.jūnijam.

Grozītais konkursa nolikums

Pagarina termiņu radio darbības uzsākšanai

NEPLP apstiprināja biedrības „Jauniešu klubs “Pēda”“ lūgumu par programmas „Radio Valka“ darbības (raidīšanas) uzsākšanas termiņa pagarināšanu. “Radio Valka” darbības uzsākšana bija plānota līdz 2017.gada 26.aprīlim. Padome noteica, ka “Radio Valka” var uzsākt darbību likumā noteiktajā termiņā - 15 mēnešu laikā, no dienas, kad stājies spēkā lēmums par konkursa rezultātiem.

Apstiprina grozījumus apraides atļaujā un papildina retranslējamo TV programmu sarakstu

NEPLP apstiprināja grozījumus „Radio SWH“ (AS „Radio SWH“) izsniegtajā apraides atļaujā, nosakot ka programmu “Radio SWH Rock” iespējams pārraidīt Bauskā un Valmierā.

Padomes sēdē tika pieņemts lēmums Latvijā retranslējamo audio un audiovizuālo programmu sarakstā iekļaut divas jaunas TV programmu “Super RTL” ar tematisko ievirzi – raidījumi bērniem un informatīvi izklaidējošu programmu “iTV” (Īstas izklaides televīzija).

Amatu saglabā LR valdes locekle Sigita Roķe

Ir noslēdzies Sigitas Roķes darbības izvērtēšanas termiņš Latvijas Radio (LR) valdes locekles amatā. Roķe NEPLP iesniegusi LR attīstības redzējumu, piedāvājot četrus iespējamos LR attīstības modeļus un uzsākusi funkciju auditu, kurš noslēgsies jūnija beigās. Padome lēmusi atstāt Sigitu Roķi LR valdes locekles amatā un neizsludināt konkursu uz vakantajām LR valdes locekļu amatu vietām, nosakot, ka līdz pilnvaru termiņa beigām LR vadīs viens valdes loceklis, šajā gadījumā Sigita Roķe.