Informācija par NEPLP sēdi 23.decembrī

23.12.2015 13:27
Izdrukāt:

Apstiprina grozījumus apraides atļaujās

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 23. decembra sēdē apstiprināja grozījumus vairāku elektronisko plašsaziņas līdzekļu apraides atļaujās.

Atbilstoši iesniegumiem, ko NEPLP ir saņēmusi no elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem, ir apstiprināti grozījumi radiostaciju apraides atļaujās:

  • AS „Radio SWH“ (programma „Radio SWH Gold“), nosakot, ka programma 100% tiek veidota valsts valodā;
  • AS „Radio SWH“ (programma „Radio SWH Plus“), nosakot, ka programma 100% tiek veidota svešvalodā;
  • SIA „Radio Vidzeme“ (programma „Radio Skonto Vidzeme“), nosakot, ka programma 100% tiek veidota valsts valodā;
  • SIA „Radio Skonto Vidzeme“ (programma „Radio Skonto Plus“), nosakot, ka programma 100% tiek veidota svešvalodā;
  • SIA „RNR Ltd“ (programma „Radio Mix FM“), nosakot, ka programma 100% tiek veidota svešvalodā.

NEPLP apstiprināja grozījumus arī SIA „FIT FM“ (programma „Radio 99,5“), SIA „AD Serviss“ (programma „Radio 88,6 FM“) apraides atļaujās, kā arī pieņēma lēmumu anulēt SIA „Radio Skonto Kurzeme“ un SIA „Radio Vidzeme“ retranslācijas atļaujas.

Apstiprina sabiedriskā pasūtījuma izpildi

NEPLP 23. decembra sēdē apstiprināja TV programmuRīga TV24“ un „Re:TV“ sabiedriskā pasūtījuma daļas izpildi šā gada decembrī.

Saskaņā ar „Rīga TV24“ iesniegto tāmi un darbu pieņemšanas – nodošanas aktu realizētie darbi par decembri tiks kompensēti 19 955 eiro apmērā, kā arī tiks kompensētas papildu izmaksas 5726 eiro apmērā par raidījumu „Tete-a-Tete ar Rīgu“ sagatavošanu un pārraidīšanu.

 

Saskaņā ar „Re:TV“ iesniegto tāmi un darbu pieņemšanas – nodošanas aktu realizētie darbi par decembri tiks kompensēti 20 629 eiro apmērā, kā arī tiks kompensētas izmaksas 7341 eiro apmērā par raidījumu „Atvērti pasaulei“  jauniešu auditorijai sagatavošanu un pārraidīšanu.