Informācija par NEPLP sēdi 25. maijā

25.05.2017 16:02
Izdrukāt:

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 25. maija sēdē uzklausīja VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” pārstāvjus par zemes ciparu skaņas (DAB+) apraides testu Latvijā, esošās radio apraides uzlabošanu un nepieciešamo finansējums, kā arī par zemes ciparu televīzijas bezmaksas programmu izplatīšanas tīkla paplašināšanu.

Apstiprina grozījumus apraides atļaujās

NEPLP apstiprināja grozījumus elektroniskajam plašsaziņas līdzekļiem SIA “Autoradio Rīga” mainot programmas nosaukumu no “Autoradio Rīga” uz “Russkoe Retro Rīga”, SIA “Autoradio Latgalē” mainot programmas nosaukumu no “Radio Krāslavas Pluss” uz “Russkoe Retro Latgale”, SIA “Autoradio Daugavpils” mainot programmas nosaukumu no “Autoradio Daugavpils” uz “Retro FM Daugavpils” un SIA “Autoradio Rēzekne” mainot programmas nosaukumu no “Autoradio Rēzekne” uz “Retro FM Rēzekne”. Minētajiem četriem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem tika mainīts īpašnieks no AS “Radio N” uz SIA “XO Media Group”. NEPLP apstiprināja grozījumus arī SIA “City Holding” un SIA “Aquarelle” izsniegtajās apraides atļaujās un to pielikumos.

Apstiprina revīzijas komisijas ziņojumu

NEPLP sēdē apstiprināja revīzijas komisijas ziņojumu par elektronisko plašsaziņas līdzekļu SIA “Studija 3KM”, SIA “Latgales Reģionālā TV”, SIA “Lietišķā Latgale”, SIA “Skrundas TV”, SIA “TV studija Spektrs” un SIA“Valmieras TV” sabiedriskā pasūtījuma izpildes rezultātiem pirmajā ceturksnī.