Izsludina konkursus par radio un TV raidījumu veidošanu Latgalē

08.12.2016 14:58
Izdrukāt:

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 8. decembra sēdē izsludināja divus konkursus par raidījumu veidošanu 2017. gadā Latgales reģionālajos un vietējos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida radio un TV programmas.

Konkursu priekšmets ir kultūras un sabiedriski politisku radio un TV raidījumu (latviski/latgaliski) veidošana Latgales reģionā sabiedrības saliedēšanas, nacionālās identitātes un valsts valodas pozīcijas nostiprināšanas pasākumu ietvaros.

Konkursa kopējais finansējums ir 71 142 eiro (katrā konkursā – 35 571 eiro). Sabiedriskais pasūtījums paredzēts reģionālajiem un vietējiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem un producentu grupām Latgales reģionā.

Saskaņā ar konkursa nolikumu, pretendentiem dokumenti NEPLP jāiesniedz līdz 28. decembrim.

Konkursā aicināti piedalīties reģionālie un vietējie elektroniskie plašsaziņas līdzekļi (radio un televīzijas), kas atrodas (juridiskā adrese) Latgales plānošanas reģionā, kā arī Latgales kultūrvēsturiskajā teritorijā un producenti vai producentu grupas, kas noslēgušas vienošanos par raidlaiku reģionālajos un vietējos radio, kas atrodas Latgales plānošanas reģionā, kā arī Latgales kultūrvēsturiskajā teritorijā.

Konkursa nolikumi:

Radio

Televīzija