Konkursā uz LTV valdes locekļa amatu programmu attīstības jautājumos uzvar Sergejs Ņesterovs

05.04.2016 16:19
Izdrukāt:

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 5. aprīļa sēdē pieņēma lēmumu atzīt Sergeju Ņesterovu par konkursa uzvarētāju uz VSIA „Latvijas Televīzija“ (LTV) valdes locekļu amatu programmu attīstības jautājumos. Uz šo amatu LTV valdes locekļu kandidātu nominācijas komisija ieteica virzīt trīs kandidātus, kuru redzējumu par LTV attīstību NEPL padomes locekļi uzklausīja 5. aprīļa padomes sēdē.

NEPL padomes priekšsēdētāja Aija Dulevska un padomes loceklis Ivars Zviedris balsoja par Kristapa Valdnieka kandidatūru, bet Sergejs Ņesterovs balsojumā saņēma trīs balsis.

Sergejs Ņesterovs šobrīd ir LTV valdes loceklis, kurš atbildīgs par satura attīstību un šajā amatā viņš strādā kopš 2013. gada. Pirms darba LTV Sergejs Ņesterovs ir strādājis vairākos reklāmas un komunikācijas nozares uzņēmumos.

Savukārt uz LTV valdes locekļa amatu finanšu vadības jautājumos NEPLP jau iepriekš pieņēma lēmumu rīkot jaunu konkursu, izveidojot pretendentu nominācijas komisiju.

NEPLP 24. februārī izsludināja konkursu uz diviem LTV valdes locekļu amatiem: valdes loceklis finanšu vadības jautājumos un valdes loceklis programmu attīstības jautājumos. Ņemot vērā likuma par publisku kapitālsabiedrību pārvaldību nosacījumus, NEPLP pieņēma vienbalsīgu lēmumu nesludināt konkursu uz LTV valdes priekšsēdētāja amata vietu un pagarināt līgumu ar esošo LTV valdes priekšsēdētāju Ivaru Belti uz nākamajiem pieciem gadiem.