NEPLP lemj sludināt konkursu uz divām LTV valdes locekļu vietām un pagarināt līgumu ar Ivaru Belti

24.02.2016 14:44
Izdrukāt:

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 24. februāra sēdē izvērtēja VSIA „Latvijas Televīzija“ (LTV) valdes priekšsēdētāja Ivara Beltes, valdes locekļa programmu attīstības jautājumos Sergeja Ņesterova un valdes locekļa finanšu un tehnoloģiju jautājumos Māra Skujiņa darbību LTV valdē no 2103. līdz 2016. gadam. Esošās LTV valdes pilnvaru termiņš noslēdzas šā gada aprīlī.

Ņemot vērā LTV sabiedriskā pasūtījuma izpildi, LTV attīstību kopumā, sasniegto auditoriju, zīmola attīstību, LTV darbinieku pausto viedokli š.g. 18. februārī, kā arī neatkarīgā eksperta (Vidzemes Augstskolas pētnieks Dr. sc. comm. Jānis Buholcs) atzinumu, NEPLP pieņēma vienbalsīgu lēmumu izsludināt konkursu uz divām LTV valdes locekļu vietām: valdes loceklis finanšu vadības jautājumos un valdes loceklis programmu attīstības jautājumos.

Ņemot vērā likuma par publisku kapitālsabiedrību pārvaldību nosacījumus, NEPLP pieņēma vienbalsīgu lēmumu nesludināt konkursu uz LTV valdes priekšsēdētāja amata vietu un pagarināt līgumu ar esošo LTV valdes priekšsēdētāju Ivaru Belti uz nākamajiem pieciem gadiem.

Kā sēdē norādīja par LTV darbības pārraudzību atbildīgā NEPL padomes locekle Dace Ķezbere: „Atbalstu līguma pagarināšanu ar valdes priekšsēdētāju, jo redzu viņa vīziju LTV turpmākajai attīstībai, novērtēju līdz šim sasniegto un ņemu vērā arī viņam pausto kolektīva atbalstu. Turklāt, LTV ir uzsākti vairāki nozīmīgi projekti, kuri ir jāturpina un te ļoti būtisks ir un būs esošā LTV vadītāja ieguldījums.“

Kā jau ziņots š.g. 18. februārī notika NEPLP izbraukuma sēde LTV, kurā LTV Arodbiedrība pauda atbalstu I.Beltem darba turpināšanai LTV valdes priekšsēdētāja amatā.