NEPLP pateicas par darbu LTV valdei

31.03.2016 12:56
Izdrukāt:

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) izsaka pateicību VSIA „Latvijas Televīzija“ (LTV) valdes locekļiem Sergejam Ņesterovam un Mārim Skujiņam par atbildīgi veiktu darbu LTV valdē. 1. aprīlī ir pēdējā darba diena diviem LTV valdes locekļiem, bet LTV valdes priekšsēdētājs Ivars Belte darbu šajā amatā turpina.

„LTV valde kopumā savu darbu ir veikusi labi, ko apliecina LTV auditorijas pieaugums un skatītāju apmierinātība ar LTV veidoto saturu. NEPLP vārdā gribu izteikt pateicību visiem trim LTV valdes locekļiem par viņu paveikto trīs gadu laikā – par radošu pieeju televīzijas satura veidošanā un auditorijas paplašināšanu. Domāju, ka abiem LTV valdes locekļiem televīzijā iegūtā pieredze būs noderīga turpmākajā karjerā,“ saka NEPL padomes locekle Dace Ķezbere.

Kā zināms, divi LTV valdes locekļi finanšu vadības un programmu attīstības jautājumos pašlaik tiek meklēti konkursā. Ņemot vērā likuma par publisku kapitālsabiedrību pārvaldību nosacījumus, NEPLP pieņēma vienbalsīgu lēmumu nesludināt konkursu uz LTV valdes priekšsēdētāja amata vietu un pagarināt līgumu ar esošo LTV valdes priekšsēdētāju Ivaru Belti uz nākamajiem pieciem gadiem.